Logo fit2b
Logo fit2b

Inspiration Days - ČERVEN

Představujeme Vám rozšířené červnové Inspiration Days plné inspirace!

Přijďte si vyzkoušet tyto prodloužené lekce každou sobotu od 9:30 do 11:00 hodin pouze za 150 Kč.

3. 6. Vysoce spalovací HEAT s Romanou R.

Heat je skupinové cvičení vycházející z přirozeného lidského pohybu – chůze. Je určené VŠEM bez rozdílu věku a kondice. Jedná se o chůzi na mechanických pásech, kde za doprovodu lektora a motivační hudby přirozenou a nenásilnou formou spalujete kalorie, učíte se správně dýchat a získáváte kondici. Navíc nezatěžujete páteř a klouby. Pás je mechanický, tedy náročnost a intenzitu chůze si řídíte sami a nemusíte se obávat, že se pás rozjede rychleji nebo že tempu nebudete stačit.

3. 6. INTERVALOVÝ TRÉNINK “Návrat ke kořenům” s Jirkou K.

Intervalový trénink je druh tělesné aktivity, která zahrnuje krátké intenzivní fyzicky náročné výkony. Vysoká intenzita se střídá v intervalech s odpočinkovou částí, která může zahrnovat úplný odpočinek nebo (co je správně?) nižší intenzitu aktivity. Tedy celkově je to fyzicky náročnější aktivita.

10. 6. FUNKČNÍ TRÉNINK s Kateřinou Ch.

Vyzkoušejte funkční trénink pod vedením Kateřiny, cviky jsou vedené tak, aby je zvládl každý.
Možnost výběru obtížnosti provedení cviku, střídání stanovišť, které Vás dostane do formy. Zapojení všech svalových skupin. A hlavně se u cvičení budete bavit.

17. 6. JÓGOVÉ VÍTÁNÍ letního slunovratu (venku) s Radkou N.

Tato jóga je vhodná pro každého, kdo trpí stresem a touží po uvolnění, meditaci a zklidnění. Příjemně protáhne a zpevní záda i tělo, ale není fyzicky namáhavým cvičením. Dechové techniky napomáhají odbourání stresu a pocitu skutečné relaxace, cvičení přináší protažení, větší pohyblivost kloubů a prokrvení a posílení svalů.

17. 6. KRUHOVÝ TRÉNINK s Katkou P.

Kruhový trénink je tréninková metoda (postup, či program), která se skládá z vybraného počtu cviků, který zatěžuje hluboký stabilizační systém a svalové skupiny našeho těla jednotlivě, nebo v jejich kombinaci a to po dobu předem určenou. Funkční trénink podporuje v první řadě vyvážený rozvoj jednotlivých svalových partií hlubokého stabilizačního svalového aparátu a má blahodárný účinek na srdce a celý kardiovaskulární systém.

24. 6. LATINA DANCE pro ženy s Katkou R.

Lekce věnována tanci - jednomu z nejkrásnějších pohybů.
Zaměříme se na tanec Salsa - jeho techniku, provedení, kroky. V hodině se naučíte základní prvky tance.
Během tance posilujete tělo, dochází k celkovému protažení těla, propojení s myslí. Pocit z tance vás nabije energií na celý víkend.

Těšíme se na Vás

Váš tým fit2b

170522 Inspiration Days cerven FB copy 3

Novinky na Facebooku