Logo fit2b
Logo fit2b

Inspiration Days - ZÁŘÍ

Sobota a další prodloužené lekce jsou pro Vás právě tady!

Užijte si další 90 minutové lekce v Září každou sobotu od 9:30 do 11:00 hodin.

02. 09. Kruhový trénink s Katkou
Kruhový trénink je tréninková metoda (postup, či program), která se skládá z vybraného počtu cviků, který zatěžuje hluboký stabilizační systém a svalové skupiny našeho těla jednotlivě, nebo v jejich kombinaci a to po dobu předem určenou.
Je to přirozený způsob, jak si každý může zvýšit svoji kondici. Umožňuje také nárůst síly za pomocí malého počtu základních a pomocných cviků. Při cvičení se nám zrychlí metabolismus, který nám pomáhá spalovat tělesný tuk.

09. 09. Pilates s Olgou
Jako vždy při cvičení Pilates posílíme hluboké svaly středu těla, tzv. coru. Tentokrát použijeme gumové pásy - Therabandy. Zaměříme se také na protažení zadního řetězce dolních končetin a na hluboké svaly v oblasti beder, kyčlí a stehen (Iliacus a psoas), které jsou důležité pro správné držení těla v oblasti bederní páteře a správnou pohyblivost kyčelních kloubů.

16. 09. Heat 3v1* s Romanou
Můžete se těšit na motivační hudbu, u které Vám bude lekce rychle utíkat. U této lekce budete především spalovat přebytečné kalorie a tuky, ale také budeme naše těla rýsovat pomocí posilovacích cviků na páse.
Nyní 3v1! = 45 minut intenzivního spalování + 25 minut břišní pekáč + 20 minut kvalitní strečink

23. 09. Heat s Natálií
Chůze na pásu nemusí být nuda, motivující lektor, příjemná hudba a kila jdou dolů.

30. 09. Zdravá záda s Danielou
Cvičení je zaměřené nejen na protažení a posílení zádových svalů, ale také na ostatní důležité svalové skupiny, které bolesti zad ovlivňují.
V těchto lekcích jsou využívány především balanční pomůcky jakými jsou především velké míče, overbally nebo balanční pomůcka Bosu.

Těsíme se na Vás

Váš tým fit2b

Inspiration Days září

Novinky na Facebooku