Logo fit2b
Logo fit2b

Kariéra u nás

RECEPČNÍ A OBSLUHA FITNESS CENTRA

Pro náš Sportovně relaxační klub fit2b v Centru Krakov, hledáme kolegy/kolegyně na pozici RECEPČNÍ A OBSLUHA FITNESS CENTRA (HPP i DPP).

Náplň práce:
- Zodpovídá za rychlou a příjemnou obsluhu zákazníků
- Nabízí, prodává sportovní produkty a barové položky (doplňkový prodej)
- Seznamuje zákazníky s prostory provozovny a nabízenými službami
- Pečuje a udržuje v pořádku provozovnu a její vybavení
- Pracuje s pokladním systémem, vede evidenci zákazníků dle pokynů zaměstnavatele
- Zastupuje společnost při komunikaci se zákazníky

Požadujeme:
- Minimálně středoškolské vzdělání
- Uživatelskou znalost obsluhy PC - MS Office
- Komunikativnost a aktivitu
- Časovou flexibilitu
- Komunikační a prodejní dovednosti
- Trestní bezúhonnost
- Příjemné a reprezentativní vystupování

Nabízíme:
- Práci v perspektivní, dynamicky se rozvíjející společnosti
- Motivující platové podmínky + bonusy
- Firemní benefity
- Možnost kariérového postupu
- Práci na hlavní pracovní poměr i brigádu

A KAŽDÝ DEN NOVÉ VÝZVY

Váš tým fit2b