Logo fit2b
Logo fit2b

Jóga

Pro začátečníky

Lekce je vhodná pro všechny, kteří s jógou začínají a chtějí se s tímto typem lekcí seznámit. Lekce jsou v pomalejším tempu, zaměřené na techniku a provedení pozic. Dále na mobilizace a uvolnění kloubů a páteře a na posílení svalů středu těla. V lekci se střídají techniky ve výdrži, ale i v rytmu dechu. Vytváří se rozvíjející sekvence z několika pozic jdoucích plynule po sobě a zapojují se méně náročné ásány, které instruktor podrobně vysvětluje.

Lekce je zaměřena na harmonii těla a mysli, odbourání stresu a napětí. Je vhodná jako prevence před bolestí zad, které jsou často způsobeny civilizačními vlivy: špatné držení těla, špatné pohybové návyky, jednostranné zatížení atd. Tento cvičební styl je zaměřený na protažení svalů celého těla a jejich posílení, na správné zapojení hlubokého stabilizačního systému, dna pánevního a aktivaci bránice.

 

Pro pokročilé 

Lekce je vhodná pro všechny, kteří se Joze již nějaký čas věnují a chtějí se posouvat dále. Lekce jsou dynamičtější, více silové, zaměřené na techniku a provedení pozic. Dále na mobilizace a uvolnění kloubů a páteře a na posílení svalů středu těla. V lekci se střídají techniky ve výdrži, ale i v rytmu dechu. Vytváří se rozvíjející sekvence z několika pozic jdoucích plynule po sobě a zapojují se více náročné ásany, které instruktor podrobně vysvětluje. Klienti si v lekci zkouší i náročnější variace a balanční pozice.

Tento cvičební styl je zaměřený na protažení svalů celého těla a jejich posílení, na správné zapojení hlubokého stabilizačního systému, dna pánevního a aktivaci bránice. Část lekce je věnovaná i dechovým technikám a je vždy zakončena relaxací.

Lekce trvá 90 min.