Logo fit2b
Logo fit2b

Dětské cvičení

 VE FIT2B CVIČÍ CELÁ RODINA

Pohyb je pro děti důležitý, na tom se jistě shodneme. Miminko má přirozenou touhu a chtění pohybu. Chce lézt, chodit, běhat a poznávat tak okolní svět. Dítě za první rok svého života udělá obrovské pohybové pokroky, a pak nastává potřeba kontaktu s kamarády.

Spojení pohybu se společností kamarádů si užijete na naši lekci CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI, která je určena pro ty nejmenší děti od 1,5 roku. Miminko vyroste a začne chodit do školky, školy a poprvé se také setká s telefonem, tabletem, televizí a počítačem. Bude tak fascinováno veškerou technikou a vším, co ten malý kus obrazovky ukazuje a umí. A tady dítě poprvé zapomene na pohyb, který tak dobře zná a umí.

Umí už své tělo ovládat, běhat, skákat, házet míčem, válet sudy, možná i kotouly zvládne, to je ten správný moment, kdy se může dále rozvíjet.

Pokud si s tím nevíte rady a potřebujete svou ratolest, nejen odlákat od obrazovky, ale i jí naučit sportu a novým věcem, my vám s tím rádi pomůžeme. Nabízíme pohybové aktivity pro děti od 1,5 roku do 14 let. Vybrat si můžete z pestré nabídky: Taneční lekce, Aerobik pro děti, Jóga s angličtinou, Fit Junior, Judo a další…

Každou lekci vede lektor, který má zkušenosti a znalosti v oboru. Vaše dítě bude v těch nejlepších rukou a především v partě kamarádů. Lekce lze platit jednotlivě, nebo formou kurzu, které jsou výhodnější. Aktuální ceník kurzů: http://www.fit2b.cz/aktuality/382-detske-cviceni 

p.s.: Víte, jak se děti nejrychleji učí a co chtějí dělat? Přeci to, co jejich rodiče. Těšíme se na celou rodinu!

Váš tým fit2b

 

 ROZVRH DĚTSKÉHO CVIČENÍ

rozvrh web