Logo fit2b
Logo fit2b

Tabta s dynamickým strečinekem

Tabata s dynamickým strečinkem je druh tělesné aktivity, která zahrnuje krátké intenzivní fyzicky náročné výkony. Vysoká intenzita se střídá v intervalech s odpočinkovou částí, která může zahrnovat úplný odpočinek a/nebo nižší intenzitu aktivity. Tedy celkově je to fyzicky náročnější aktivita.

Tímto tréninkem docílíme zrychlení vlastního metabolismu, který může trvat celý den nebo i déle. Zrychlení metabolismu má především za následek rychlejší spalování tuků, proces spalování nastartovaný tímto tréninkem pak trvá po zbytek dne, kdy už žádnou aktivitu nevyvíjíme, třeba v práci u počítače nebo doma u televize. Tělo, díky zrychlenému metabolismu stále intenzivně spaluje.

Účinek nejen na naší fyzickou schránku ale také na psychiku. V průběhu Tabaty s dynamickým strečinkem si Vaše hlava odpočine. Hlavní myšlenka, která se Vám v tu chvíli honí hlavou je „PŘEŽÍT“. Starosti běžného dne jsou pryč a Vy se po hodině cítíte psychicky odpočatí a svěží.

Lekce je vedena přísnějším lektorem, přísnot vás povede k větším výkonům. Bát se nemusí ani začátečníci, protože začnou s menšími rozsahy a menším počtem opakování.

Každý klient odcvičí, co aktuálně zvládne a postupně se zlepšuje. Neporovnáváte se s ostatními, ale sami se sebou.

Tabata s dynamickým strečinkem

Lektoři Tabaty s dynamickým strečinkem