Logo fit2b
Logo fit2b

H.E.A.T. program

H.E.A.T. je skupinové cvičení vycházející z přirozeného lidského pohybu – chůze. Je určené VŠEM bez rozdílu věku a kondice. Jedná se o chůzi na mechanických pásech, kde za doprovodu lektora a motivační hudby přirozenou a nenásilnou formou spalujete kalorie, učíte se správně dýchat a získáváte kondici. Navíc nezatěžujete páteř a klouby. Pás je mechanický, tedy náročnost a intenzitu chůze si řídíte sami a nemusíte se obávat, že se pás rozjede rychleji nebo že tempu nebudete stačit.

Lekce H.E.A.T. Program jsou určené opravdu pro všechny, bez rozdílu věku a kondice, od náctiletých až do důchodového věku. Jedná se o nejpřirozenější formu cvičení, která vychází z přirozeného lidského pohybu a to chůze.

Už název nám napoví, co vše můžeme dosáhnout pravidelním tréninkem. H.E.A.T. to jsou začáteční písmena 4 anglických slov – High Energy Aerobic Training, které můžeme přeložit jako „Aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem“.

H.E.A.T. PROGRAM reprezentuje nový systém aerobního cvičení s výrazným efektem pro lidský organismus, s kterým můžete:

  • zeštíhlet, zpevnit a vytvarovat postavu
  • nabrat kondici a dostat se do formy
  • fyzicky se připravit na náročný závod či např. vysokohorský výšlap
  • nastartovat lymfatický oběh v boji proti celulitidě
  • vypnout a odreagovat se
  • zpestřit si svůj trénink
  • najít nové kamarády

H.E.A.T. PROGRAM vychází z energie skupinového cvičení. Každý jedinec tak v průběhu lekce zdolává své cíle v rámci skupiny s doprovodem lektora amotivační hudby, kde přirozenou a nenásilnou formou spalujete kalorie, učíte se správně dýchat a zvyšujete si svoji kondici. Navíc nezatěžujete páteř a klouby. Na páse využíváte pouze svalovou energii, stejně jako při chůzi a běhu v terénu.

Pás Maxerrunner, na kterém chůze probíhá je mechanickým pásem, kde si náročnost a intenzitu řídíte sami. Nemusíte se tedy obávat, že se pás rozjede rychleji a Vy tempu nebudete stačit .Vše si řídíte sami, dle Vaší potřeby a kondice. Plynule můžete měnit sklon roviny až do imitace chůze třeba v horském terénu a to v prostorách fitness centra.

Prostřednictvím H.E.A.T. PROGRAM lze efektivně dosáhnout požadovaného fyziologického efektu – redukce hmotnosti, zlepšení tělesné kondice, aerobní vytrvalostní trénink, trénink i příprava profesionálních sportovců. Je skvělou přípravnou pro všechna ostatní kardiovaskulární cvičení, tedy získáte základ potřebný pro ostatní technicky náročnější formy cvičení a dokáže vyhovět individuálním požadavkům každého jedince a maximalizoval efektivitu jeho cvičení. Umožňuje spálit v průměru 500 až 700 kilokalorií za 1 lekci.

Zakladateli této jedinečné formy cvičení jsou italové Max Grossi a Marika Moretti, uznávané osobnosti ve světě fitness více než 20 let. Historicky byl program poprvé představen roku 2002 na festivalu v italském RIMINI. Lidé měli možnost poznat unikátní mechanický pás Maxerrunner, jediný mechanický pás na světě se systémem plynulého zdvihu během pohybu a tím ideálním nastavením sklonu. Od tohoto roku se však H.E.A.T. PROGRAM neustále vyvíjí a dnešní podoba již představuje odzkoušenou a fungující formu cvičení s maximální efektivitou, plynulostí a přirozeností.

Vřele Vám můžeme cvičení H.E.A.T. PROGRAM jen doporučit.

Pro rezervace bez registrace volejte na telefon +420 272 048 320 nebo pište na email info@fit2b.cz