Solárium

U nás v soláriu docílíte nejen krásně snědé pokožky, ale také zrelaxujete u oddychové hudby, prohřejete svá těla těsně před tréninkem a nakonec doplníte i potřebný vitamín D. S každou další návštěvou se budete cítit svěží. K dokonalé barvě pokožky můžete využít i naše nabízené kosmetické prostředky, které Vám zajistí ochranu opálení a tak i podpoří regeneraci kůže.

Dopřejte si pravidelně návštěvu našich komfortních solárii značky MegaSun.Nabízíme dva druhy solárii, vertikální i horizontální.Můžete tedy zrelaxovat tělo a uvolnit všechny svaly, nebo využít vertikálního solária, kde se zabavíte na vibrační plošině a můžete zpevnit další části těla.

Vertikální solárium Tower Space 2000 to je komfort, který Vám zajistí rovnoměrné opálení všech částí Vašeho těla.V Tower Space 2000 můžete využít i možnosti vibrační plošiny a tak zapojit i svaly.

Horizontální solárium MegaSun 5600 nabízí vše, co můžete očekávat od solária nejvyšší kvality s mnoha doplňujícími funkcemi a vysokým opalovacím účinkem. Vzhledem k vysokému výkonu solárií, použití nejmodernějších technologii a špičkových trubic s ideálním poměrem UVA ku UVB záření opalování probíhá v nejkratších možných časech, což Vám ušetří čas i finance.

Ceny solária
Solarium (1 min) 16 Kč
Solarium (100 min) 1 399 Kč

Solárium