VacuShape

Chcete zhubnout, zpevnit či vytvarovat si svou postavu? Nebo bojujete s celulitidou a chtěli byste mít krásně hladkou kůži a být zdravější?

Pak právě trénink na speciálně vyvinutém podtlakovém přístroji VacuShape je ta nejlepší volba.

V současnosti je to jedna z nejúspěšnějších metod na hubnutí. Při cvičení na tomto stroji dosáhnete nejen úbytku na váze, ale dochází i ke zmenšení obvodu problematických partií. Přístroj navíc účinně bojuje i s projevy celulitidy. Přístroj VacuShape přináší cílené spalování tuků na stehnech, bocích, hýždích a v neposlední řadě i břicha.

Jak VacuShape vlastně funguje?

Tento pohybově podtlakový systém kombinuje účinky podtlaku dolní poloviny těla v uzavřené komoře pro zvýšení účinku s přirozenou chůzí na běžeckém pásu. Programově řízeným podtlakem je krev nasávána do krevních kapilár v podkoží, kde působí jako přepravce a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam se tuk opravdu spaluje.

Trénink probíhá formou svižné chůze na běžeckém pásu, který se ukrývá uvnitř přístroje, po dobu 30 minut. Stehna, boky, hýždě a břicho se přitom nacházejí v podtlakové kabině. Během tréninku je tepová frekvence monitorována a udržována tak, aby trénink probíhal celou dobu v takzvané aerobní hladině, kdy je spotřeba energie hrazená z 80 % z tuků a pouze z 20 % z cukrů. Udržování tepové frekvence v tomto optimálním rozmezí je pro hubnutí, a to nejen na přístroji VacuShape, velmi důležité.

V čem je tak podstatná funkce podtlaku?

Díky němu není aktivován pouze metabolizmus tuků, ale dochází také k aktivaci lymfatického systému, pomocí kterého se odvádí škodliviny nahromaděné ve Vašem těle a v neposlední řadě celulitida. Díky nadměrnému prokrvení podkoží dochází ke zlepšení zásobováním pokožky kyslíkem, vitamíny a minerálními látkami, které pozitivně působí proti tomuto velkému strašáku žen. Přeloženo – Vaše kůže se stane krásnější, hladší a jemnější. Co víc si přát? K dosažení optimálních výsledků je důležité trénink absolvovat dvakrát týdně po dobu alespoň 6 týdnů.

Ještě jste trénink na tomto „zázračném“ přístroji nevyzkoušela? Teď máte jedinečnou příležitost to změnit a vyzkoušet efekt VacuShape doslova na vlastní kůži.

VacuShape