Logo fit2b
Logo fit2b

Vacushape

Chcete zhubnout, zpevnit či vytvarovat si svou postavu?Nebo bojujete s celulitidou a chtěli byste mít krásně hladkou kůži a být zdravější?

Pak právě trénink na speciálně vyvinutém podtlakovém přístroji Vacushape je ta nejlepší volba.

V současnosti je to jedna z nejúspěšnějších metod na hubnutí.Při cvičení na tomto stroji dosáhnete nejen úbytku na váze, ale dochází i ke zmenšení obvodu problematických partií. Přístroj navíc účinně bojuje i s projevy celulitidy.Přístroj Vacushape přináší cílené spalování tuků na stehnech, bocích, hýždích a v neposlední řadě i břicha.

Jak VacuShape vlastně funguje?

Tento pohybově podtlakový systém kombinuje účinky podtlaku dolní poloviny těla v uzavřené komoře pro zvýšení účinku s přirozenou chůzí na běžeckém pásu.Programově řízeným podtlakem je krev nasávána do krevních kapilár v podkoží, kde působí jako přepravce a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam se tuk opravdu spaluje.

Trénink probíhá formou svižné chůze na běžeckém pásu, který se ukrývá uvnitř přístroje, po dobu 30 minut.Stehna, boky, hýždě a břicho se přitom nacházejí v podtlakové kabině. Během tréninku je tepová frekvence monitorována a udržována tak, aby trénink probíhal celou dobu v takzvané aerobní hladině, kdy je spotřeba energie hrazená z 80 % z tuků a pouze z 20 % z cukrů.Udržování tepové frekvence v tomto optimálním rozmezí je pro hubnutí, a to nejen na přístroji VacuShape, velmi důležité.

V čem je tak podstatná funkce podtlaku?

Díky němu není aktivován pouze metabolizmus tuků, ale dochází také k aktivaci lymfatického systému, pomocí kterého se odvádí škodliviny nahromaděné ve Vašem těle a v neposlední řadě celulitida.Díky nadměrnému prokrvení podkoží dochází ke zlepšení zásobováním pokožky kyslíkem, vitamíny a minerálními látkami, které pozitivně působí proti tomuto velkému strašáku žen.Přeloženo – Vaše kůže se stane krásnější, hladší a jemnější. Co víc si přát?K dosažení optimálních výsledků je důležité trénink absolvovat dvakrát týdně po dobu alespoň 6 týdnů.

Ještě jste trénink na tomto „zázračném“ přístroji nevyzkoušela? Teď máte jedinečnou příležitost to změnit a vyzkoušet efekt VacuShape doslova na vlastní kůži.

Pro rezervace bez registrace volejte na telefon +420 272 048 320 nebo pište na email info@fit2b.cz

Vacushape