Chcete se rezervovat?

Budete potřebovat:

  • HESLO
  • KREDIT
  • E-MAIL

Vše zařídíte na recepci Fit2b.

HOTOVOSTNÍ KREDITv hodnotě služby (lekce), kterou si chcete rezervovat (jedná se o plnou cenu beze slev). Můžete rezervovat i více lekcí a stále Vám bude stačit pouze kredit ve výši plné ceny lekce.

V případě, že zůstatek na Vašem kreditu klesne pod hodnotu rezervované lekce, budou všechny Vaše rezervace zrušeny. O této události Vám bude současně odeslán informační email na emailovou adresu, kterou jste uvedli při přihlašování na recepci fitness. Zůstatek vloženého finančního kreditu je na základě písemné žádosti kdykoli vratný.

E-MAIL– potřebujeme znát Vaši e-mailovou adresu, na kterou Vám budou při každé rezervaci a případném zrušení rezervace odesílány potvrzující emaily, o zpracování Vašich požadavků.

Na www.fit2b.cz v sekci rozvrhy a rezervace zadáte Vaše přihlašovací údaje a můžete vybírat a rezervovat lekci, kterou chcete navštívit. Lze i více lekcí.

Vaše rezervace je aktivní vždy do 10 minut před zahájením Vámi rezervované lekce! Poté bude zrušena jako nenavštívená (dle storno podmínek).

Zrušení rezervace: Rezervaci je možné zrušit (bez poplatku) nejpozději 6:01 h před začátkem lekce. Příklad lekce začíná v 18:00 h, bezplatně ji zrušíte nejpozději v 11:59h, ve 12:00 je to již se storno poplatkem.

 

Doba zrušeníStorno poplatek
0 – 6 h 100%

Pokud nezrušíte rezervaci nebo se nedostavíte na lekci 10 minut před jejím zahájením, bude Vaše rezervace zrušena jako neomluvená a z kreditu bude odečtena plná cena dané lekce dle aktuálního ceníku.

Pokud víte, že na lekci přijdete později, zavolejte tuto skutečnost na recepci centra a Vaše rezervace Vám bude pozdržena do vašeho příjezdu!

REZERVAČNÍ ON-LINE SYSTEM ZDE »