David Čonka

David Čonka

Motto: „Cvič s úsměvem, žij s úsměvem."

Cvičí:  Kruhový trénink

Kvalifikace:

  • Trenér boxu IV. a III. 
  • Instruktor fitcentra
  • Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví

 

Specializace:

  • Funkční trénink (zpevnění celého těla) 
  • Koordinační a stabilizační cvičení

 

Co o Davidovi řekli klienti: 

Z člověka dokáže vytáhnout maximum, je zábavný a lidský . 

David má tréninky více silové, zaměřené na větší zálež, ale vždy to koresponduje s úrovní nás klientů a s naším případným zdravotním omezením. Každý trénink má nastaven jinak - jednou je více funkční, podruhé více silový, potřetí zase kardio, počtvrté je např. v týmech atd. Tento styl tréninků mi vyhovuje a to z toho důvodu, že člověk nikdy neví, co ho bude čekat .

Já začala chodit na Davida a i když je to občas náročný, protože z nás asi chce vydřít duši, tak mě to prostě baví !

S Davidem jsem spokojený - líbí se mi, že stanoviště neustále obměňuje a člověk se tam může totálně utahat (když chce). Bývá tam zajímavý mix silových i aerobních cviků, většinou to nebývá nuda. Když někomu něco z legitimních důvodů nesedí (zdravotní rizika, typicky kolena apod.), David nemá problém vymyslet alternativu. Fajn jsou také různé koncepční obměny - jeden velký okruh vs. rozdělení na zóny vs. cviky v párech a podobně.

Jeho hodiny jsou náročné a jeho styl velmi osobitý. Musím říct, že jsem velmi ocenila to, že si všimne, když přijde někdo nový. Zeptá se, jestli člověk cvičí a zjistí co a jak. To  si u trenéra představuji a očekávám, že se bude zajímat a pozná, že má na své hodině někoho nového“.

„Je to člověk, který přesně ví co dělá, jak člověka namotivovat k lepším výkonům, ale zároveň ví, co ještě zvládnu“.

„Jeho tréninky jsou zábavné i díky tomu, že vymýšlí nové cviky a šílené kruhové tréninky“.

„Je to skvělý kluk, který mi vždy vyjde vstříc a doufám, že ještě nějakou dobu spolu budeme cvičit“.

„David má přátelský a individuální přístup, který není u každého trenéra samozřejmostí. Každý trénink mě dovede překvapit a doslova příjemně „zničit“. Tréninky jsou pestré a komplexní, nikdy ne stejné. Cviky pečlivě kontroluje a člověka dokáže vyhecovat k lepším výkonům“.

„David je super. Je přátelský a má osobitý přístup. Dokáže z člověka vytáhnout maximum. Jsem spokojen a budu dále pokračovat“.