Rozvrhy a rezervace - Aktuálně

 

Online lekce pro dospělé

Rozhodli jsme se již nečekat a přinášíme Vám speciální nabídku online lekcí od Vašich oblíbených lektorů!

Kruhový trénink, Jóga, Pilates a to pouze za 99,- Kč/lekce!

 

Pro rezervaci je nutné se zaregistrovat na tomto odkazu –> https://fdl.sportpass.me/yoAu

Podrobný návod na registraci v aplikaci Sportpass naleznete zde: https://bit.ly/2PU8Rad

Online lekce budou probíhat na platformě google meet pokud již nemáte, doporučujeme pořídit si e-mailovou adresu na google.com (není to však podmínkou).

                               Blank Print friendly Simple Weekly Lesson Plan Calendar

Online lekce pro děti 

Zapojte své ratolesti každý týden na kteroukoliv z našich lekcí.

Moderní tanec, dětská jóga nebo dílničky a to vše za cenu 349 Kč po dobu 4 týdnů (což po přepočtu vychází na neuvěřitelných 30 Kč za lekci).

 

V případě vašeho zájmu následujte tento odkaz: https://fdl.sportpass.me/yoAu

Podrobný návod na registraci v aplikaci Sportpass naleznete zde: https://bit.ly/2N2459p 

Online lekce budou probíhat na platformě google meet pokud již nemáte, doporučujeme pořídit si e-mailovou adresu na google.com (není to však podmínkou).

                                               Blank Print friendly Simple Weekly Lesson Plan Calendar 2

 

 

Chcete se rezervovat?

Budete potřebovat:

  • HESLO
  • KREDIT
  • E-MAIL

Vše zařídíte na recepci Fit2b.

HOTOVOSTNÍ KREDITv hodnotě služby (lekce), kterou si chcete rezervovat (jedná se o plnou cenu beze slev). Můžete rezervovat i více lekcí a stále Vám bude stačit pouze kredit ve výši plné ceny lekce.

V případě, že zůstatek na Vašem kreditu klesne pod hodnotu rezervované lekce, budou všechny Vaše rezervace zrušeny. O této události Vám bude současně odeslán informační email na emailovou adresu, kterou jste uvedli při přihlašování na recepci fitness. Zůstatek vloženého finančního kreditu je na základě písemné žádosti kdykoli vratný.

E-MAIL– potřebujeme znát Vaši e-mailovou adresu, na kterou Vám budou při každé rezervaci a případném zrušení rezervace odesílány potvrzující emaily, o zpracování Vašich požadavků.

Na www.fit2b.czv sekci rozvrhy a rezervace zadáte Vaše přihlašovací údaje a můžete vybírat a rezervovat lekci, kterou chcete navštívit. Lze i více lekcí.

Vaše rezervace je aktivní vždy do 10 minut před zahájením Vámi rezervované lekce! Poté bude zrušena jako nenavštívená (dle storno podmínek).

Zrušení rezervace: Rezervaci je možné zrušit (bez poplatku) 24 hodin před zahájením lekce. V opačném případě Vám bude stržen storno poplatek z Vašeho kreditu dle následující tabulky:

Doba zrušeníStorno poplatek
12 – 24 h 50%
6 – 12 h 75%
0 – 6 h 100%

Pokud nezrušíte rezervaci nebo se nedostavíte na lekci 10 minut před jejím zahájením, bude Vaše rezervace zrušena jako neomluvená a z kreditu bude odečtena plná cena dané lekce dle aktuálního ceníku.

Pokud víte, že na lekci přijdete později, zavolejte tuto skutečnost na recepci centra a Vaše rezervace Vám bude pozdržena do vašeho příjezdu!

REZERVAČNÍ ON-LINE SYSTEM ZDE »